Free Web TemplatesFree Website Templates
logo
Untitled
Úvod Nabídka Penìžní služby E-shop Kontakt Návštìvnost
 
Untitled DocumentObchodní podmínky

 Každý vykoupený vůz prochází pečlivou kontrolou, při které se prověřuje jeho právní stav, kontrolují se viditelné i skryté identifikační znaky, celý vůz se čistí a prochází naším vlastním servisem, kde se kontrolují a eventuelně také rovnou opravují případné drobné technické nedostatky. Každý vůz, než je fyzicky umístěn na prodejní plochu, prochází konečným procesem přejímky s výstupní kontrolou předprodejního servisu.


Každé zboží je však dobou svého používání vystaveno opotřebení, které zvyšuje míru rizika jeho následného  poškození. Tvářit se, že ojeté vozy žádné riziko nenesou by byla bláhovost. Je proto důležité vědět, jak se k takovému riziku postavit, čeho se vyvarovat, na co dát pozor a co dělat, když se nějaká nepříjemnost přeci jenom vyskytne.

Reklamace vad použitého zboží se řídí příslušnými ustanoveními Obchodního zákoníku a v případě, že je kupujícím zároveń spotřebitel, tedy fyzická osoba - nepodnikatel, i příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku/Zákona na ochranu spotřebitele. Odpovědnost prodávajícího použitého zboží je v souladu s těmito zákony přesně stanovena a společností HS Centrum s.r.o.

 

Záruka na nové zboží je za zákona 24 měsíců. Záruka na použité zboží je poskytována na dobu 12 měsíců.

V případě, že se u vozu vyskytne závada,kontaktujte nás na tel.: 777 102 022

 

 
 

 

 
 
 
 
| HS Centrum s.r.o. Doubravy | Powered by Skobza.cz |